ZACZYNAMY ! Po co to komu ?

ZACZYNAMY ! Po co to komu ?

PYSZCZUSIE – Po co to komu ?

 

Wraz z żoną Natalią postanowiliśmy stworzyć wirtualny pamiętnik z wychowywania naszych skarbów Kacperka i Oliwki. Chcemy dzielić się z Wami ale też dokumentować nasze zmagania, i wszystko to co jest związane z dziećmi. Dzięki temu każdy rodzic będzie mógł znaleźć potrzebne dla siebie informację i zaoszczędzić czas na poszukiwania. Dla nas z drugiej strony będzie to pamiętnik, który kiedyś pokażemy naszym pociechom aby zobaczyły jak rosły a rodzice z czym się zmagali.

 

Dlaczego taka nazwa – pyszczusie ? 

Nazwa pyszczusie jest celowa, gdyż od samego urodzenia tak mówimy na nasze bliźniaki 🙂 Jeśli wołamy razem to często używamy słów Pyszczusie, pyszczki itp. Dlatego postanowiliśmy tak nazwać bloga

 

Do kogo skierowany jest ten blog ? 

Blog pyszczusie kierujemy do każdej mamy i taty. My jesteśmy rodzicami bliźniaków, które urodziły się we wrześniu 2015 roku i od tego czasu nasze życie zmieniło się o 365 stopni. Jednak cały proces wychowania jest podobny dla jednego, dwójki czy więcej dzieci. Oczywiście same bliźniaki to jednak dużżżżżżżżżżżżzo więcej ( tak usłyszeliśmy podczas wizyty, kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami bliźniaków ). Dla nas od samego początku było to szczęście i wiedzieliśmy, że damy radę. Oczywiście są chwile trudne, i te łatwiejsze ale całościowo jest to największe szczęście jakie mogło się nam przytrafić.  To tutaj będziemy opisywać cały proces wychowania. Od początku narodzin, po wszystkie decyzje związane z zakupami, gotowaniem, podróżami, wyborem niani i wszystkiego czego doświadczamy każdego dnia. Chcemy aby to też i Wam pomogło podjąć różne decyzje. Mamy nadzieję, że poprzez dialog, komentarze i nam i Wam uda się dobrze wychować nasze dzieci. ZATEM CZAS START.

*wszystkie zdjęcia w tym artykule są własnością portalu pyszczusie.pl i nie mogą być kopiowane bez zgody właścicieli

 

 

Share